Nasıl Destek Olurum?

Birleşmiş Milletler, 2013 yılından itibaren, dünyanın her yerinde mutluluğun insan hayatındaki önemini vurgulamak amacıyla 20 Mart’ı Dünya Mutluluk Günü olarak kutluyor. TLC, bu güne dikkat çekmek için İhtiyaç Haritası ile güçlerini birleştirerek kendi mutluluk kampanyasını başlattı.

Sen de haritadaki ihtiyaçlardan karşılayabileceğin bir tanesini seçip, ihtiyaç sahibine yollayarak birine yardımcı olabilir, mutluluğu yayabilirsin. Unutma, mutluluk ihtiyaçtır.

Sıkça Sorulan Sorular

İhtiyacım haritada yayınlanmış ve 4 kişinin karşılamak istediği görünüyor fakat ben neden bu destekleri göremiyorum.

"İhtiyacı Karşılamak İstiyorum" ve "Desteğe Başvur" kısımlarına girilen bilgiler ilk olarak editör onayından geçiyor. Ardından doğruluğu incelendikten sonra ihtiyaç sahibi ve destek sağlamak isteyenler ile yine editörlerimiz birebir iletişime geçiyor. Bu noktada ihtiyacharitasi.org olarak size destek oluyoruz. Özellikle ihtiyaçların tam olarak karşılanması için ve fazla desteğin heba olmaması için öncelikli olarak İhtiyaç Haritası Ekibi olarak destekleri organize ediyoruz. Örneğin; bir okul 10 adet kitap istedi, fakat desteklerde 60 adet kitap gönderilmesi söz konusu olacak. Bu durumda 10 kitap ihtiyacı karşılıyoruz, diğer kitapları başka bir ihtiyaca yönlendiriyoruz.